والدین محترم توجه کنید

استعداد یابی، استعداد یابی کودک ،تست هوش کودک ،کشف استعداد کودک ،مرکز استعداد یابی کودک و نوجوان ، تست ای کیو ، تست هوش , هوش مالی , هوش کودک , تقویت هوش کودک , تست هوش کودک،مرکز استعداد یابی ،، کشف استعداد کودک

والده گرامی تنها راهکاری که پس از سالها مطالعه نمونه های موردی داخلی و همچنین ایرانیزه کردن مطالعات جهانی توسط روانشناسان و متخصصان هوش دریافتیم، این است که بیشتر این طرح ها ناشی از عدم وجود سبک زندگی یا همان لایف استایل در پروسه زندگی خود ما و کودک ما است لذا بر آن شدیم که راهکارهایی در این خصوص طراحی نمایید و دریافتیم بهترین لایف استایل ها در یک فرآیند رمز آلود نهفته است که شامل تست هوش ، پرورش استعداد ، تبدیل آن به مهارت و اضافه نمودن یک موتور قدرتمند تولید ثروت به نام عقل معاش است .

حال شما می توانید با این فرآیند همه نگرانی ها و ترس های خود از آینده کودک دلبندتان حذف نمایید و به راحتی و به سرعت کودک خود را در یک مسیر درست هدایت نمایید. آنگاه با چشمان خود خواهید دید که این طرح تاکنون تنها انرژی شما را گرفته و اجازه نداده قایق آرامش شما به ساحل نزدیک شود.

بازگشت به صفحه قبل

 

استعداد یابی در مرکز استعداد یابی هوش نیک با متخصصانی انجام میگیرد که سالهاست رفتار کودکان را زیر نظر داشته اند و تحقیقات موثری در مورد کودکان انحام داده اند . 

گروه استعداد یابی هوش نیک با تمام ظرفیت خود در حدمت رشد کودکان این سرزمین قرار دارد تا بتواند آینده روشن و شیرینی را برای وطن عزیزمان ایران رقم بزند

۵/۵ - (۱ امتیاز)