با سلام و احترام،

به مرکز تست هوش و استعدادیابی هوش نیک خوش آمدید.
هوش نیک جایی که کودکان شما می‌توانند پتانسیل‌های خود را بشناسند و درخششی بی‌نظیر را تجربه کنند!

آیا می‌دانستید که شناخت هوش و استعداد کودکان، کلید موفقیت آن‌هاست؟ با تست هوش و استعدادیابی هوشنیک، پی به توانایی‌های نهفته در دانش‌آموزان می‌بریم و آن‌ها را به رشد و توسعه‌ی بیشتر هدایت می‌کنیم.

اما این تمام ماجرا نیست. با دنبال کردن پست‌های اینستاگرام ما(hooshenik@)، در دنیایی از راهکارها و ایده‌های جذاب و آموزنده برای تقویت هوش کودکان و پرورش استعدادشان غوطه ور شوید.

همچنین، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید. تیم متخصص ما آماده‌ی پاسخگویی به سوالات شماست.

››› 02177891587 ‹‹‹ 

علاوه بر این، مقالات متنوعی در مورد تقویت هوش کودکان و پرورش استعدادشان در سایت ما منتشر شده است. با مراجعه به بخش مقالات آموزشی، می‌توانید از این منابع ارزشمند بهره‌برداری کنید و بهترین روش‌ها را برای پیشبرد هوش و استعداد فرزندتان کشف کنید.

به هوشنیک بپیوندید و با هم به سمت دنیایی پر از آموزش، رشد، و پیشرفت برویم.

ما منتظر حضور شما هستیم!
تیم هوش نیک

72مین جایزه ایی

که قول داده بودیم

آیا دوست دارید برنده جوایز نفیس شوید؟ پست‌های اینستاگرام و تلگرام ما پر از مسابقات هیجان‌انگیز و جوایز ارزشمند است. با دنبال کردن صفحات ما، شانس برنده شدن را خودتان ایجاد کنید و لحظاتی پر از هیجان و شگفتی را تجربه کنید.

همچنین، با دنبال کردن ما در اینستاگرام و تلگرام، از آخرین اخبار و رویدادهای ما مطلع شوید. اطلاعات مفید، نکات عملی، و تصاویر جذاب در انتظار شماست. همراهی شما به ما ارزشمند است و ما به دنبال ارائه بهترین تجربه‌ها برای شما هستیم.

پس چاره‌ای نیست! همین حالا ما را در اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید و به دنیایی از مسابقات هیجان‌انگیز و جوایز رویایی خوش‌آمد بگویید. جایی که شما می‌توانید آرزوهایتان را به حقیقت تبدیل کنید. منتظر شما هستیم!

برای ورود به صفحه دریافت جایزه روی جعبه ضربه بزنید

۵/۵ - (۲ امتیاز)