unnamed
ضریب هوشی چگونه محاسبه می گردد؟ نتایج مقایسه ضریب هوشی ایرانیان با سایرین
اسفند ۱۰, ۱۳۹۶
آموزش پول به کودک
آموزش پول به کودکان
اسفند ۱۰, ۱۳۹۶

مراکز تست هوش کودک در مشهد

مراکز تست هوش کودک در مشهد و ارائه خدمات جهت تست هوش کودک خردسال در مشهد ، موضوع این مطلب است.

اگر ساکن مشهد هستید و کودکی دارید که قصد انجام تست هوش آن را دارید، می توانید به شعبه تست هوش کودک مرکز تحقیقات هوش نیک در مشهد مراجعه نمایید. همچنین اگر قصد دارید از سایر مراکز خدمات دریافت نمایید، حتما در نظر داشته باشید که تست های متعددی برای بررسی هوش کودک وجود دارد. بهتر است قبل از حضور در مراکز تست هوش کودک، این اطلاعات را داشته باشید و سپس حضور یابید.

تست های هوش متعددی در سراسر دنیا از سالهای بسیار دور تاکنون جهت بررسی هوش کودکان مورد استفاده قرار گرفته اند. اما طی سال های اخیر با تغییرات به وجود آمده در حوزه تکنولوژی ، برخی از این تست ها اعتبار کافی جهت ارزیابی هوش کودکان را ندارند. زیرا آنچه مسلم است سلامت فکر و هوش کودک به عناصر متعددی وابسته است که به صورت کلی به عناصر ژنتیک و محیطی (اکتسابی) تفکیک می شوند.

 اگر کودک شما دارای سلامت جسم باشد و قصد داشته باشید برای تقویت هوش کودک خود ، کاری انجام دهید، باید از روش های جدید و علمی اثبات شده بهره برداری نمایید. مرکز تحقیقات هوش کودک نیک ، اولین مرکز پژوهشی در زمینه انجام تست های علمی بومی شده در ایران می باشد. این مرکز با ایجاد ارتباط با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی در ایران و کشورهای پیشرفته در زمینه تحقیقات کودک مانند استرالیا ، سنگاپور و امریکا به دستاوردهای ارزشمندی رسیده است.

اگر به مراکز تست هوش کودک در مشهد می روید از آنها بخواهید که تست استاندارد نیک را از کودک شما بگیرند. البته با توجه به پیچیدگی های تحلیل این تست ها ، اغلب مراکز توانایی انجام آن را ندارند. اما اگر کار با موبایل و اینترنت برای شما سخت نیست، می توانید به صورت آنلاین ، تست هوش کودک آنلاین کودک خود را مستقیما از طریق مرکز تست هوش نیک اجام دهید. این مرکز با توجه به مشکلات پیش رو جهت انجام تست هوش و تقویت هوش مالی کودکان در شهرستان ها ، واحد آنلاین تست و تقویت هوش را جهت ارائه خدمات سیستماتیک به والدین راه اندازی نموده است. ارتباط با کودکان فارسی زبان در سایر کشورها و انجام تست و همچنین تقویت هوش مالی کودکان در مناطقی که امکان حضور میسر نباشد ، در حال حاضر از طریق شبکه های مختلف ارتباطات اینترنتی صورت می پذیرد.

مراکز تست هوش کودک در مشهد اغلب معتبر بوده و توانایی انجام تست سلامت هوش را دارند اما در صورتی که قصد دارید وضعیت هوش کودک را در مقایسه با سایر کودکان بررسی نمایید و همچنین روش هایی به منظور تقویت هوش مالی را بدانید ، مستلزم انجام تست هوش نیک و همچنین کنترل والد و کودک تحت نظارت کارشناسان مرکز تحقیقات می باشد. مدل هوش نیک رسما به ثبت رسیده است و بهره برداری از آن بدون کسب مجوز از مرکز غیر قانونی می باشد. لذا در صورتی که قصد دارید در مراکز تست هوش کودک در مشهد که امکان انجام تست نیک را دارند بروید، قبل از حضور در مراکز با روابط عمومی مرکز تحقیقات هوش نیک تماس حاصل نمایید.

اگر علاقه مند به تهیه پکیج تربیت کودک باهوش جهت یادگیری روش صحیح تربیت کودک و همچنین پرورش هوش غالب کودک خود در زندگی روزمره هستید، به این صفحه مراجعه نمایید.


موضوعات مرتبط :

مرکز تست استعدادیابی کودک

ضریب هوشی چگونه محاسبه می گردد؟ نتایج مقایسه ضریب هوشی ایرانیان با سایرین

تست هوش کودک

تقویت هوش کودک

 

 

۱/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *