کارگاه هوش نیک چیست؟‎قبل  از هر موضوعی خوب است روش و متودیک کارگاه آموزشی در موسسه هوش نیک را دریابیم. به شکل کلی، یک کارگاه آموزشی هوش نیک با این هدف برنامه ریزی و برگزار می گرددکه دانشی مختصر و مفید را در مدتی کوتاه به والدین مسئول آموزش دهد. لذا، کارگاه آموزشی موسسه هوش نیک از لحاظ جایگاه در قسمت دوره های آموزشی کوتاه مدت محاسبه می گردد. همچنین در کارگاه های آموزشی هوش نیک معمولاً تبادل اطلاعات میان تعداد محدودی از والدین صورت می پذیرد. یکی از محبوب ترین تکنیک های اصلی کارگاه آموزشی هوش نیک این است که در آن مفاهیم علمی با فعالیت‌های عملی همراه می شوند و دستاورد این فعالیت ها یادگیری کاربردی مفاهیم آموزشی توسط هر یک از والدین می باشد. 

حتما بخوانید آخرین کارگاه ها

آخرین کارگاه های هوش نیکنظرات والدینی که به مرکز هوش نیک مراجعه کرده اند


 • دکتر محمدرضا صیادی

  من یک روانشناس هستم و کارگاه های آموزشی متعددی از اساتید مختلف شرکت کرده ام. اما نحوه آموزشی و محتوای این کارگاه بسیار متفاوت و کاربردی بود.

  دکتر محمدرضا صیادی
 • دکتر سارا مظفریان

  چرا مدارس و مراکز دیگر از این آموزش ها برگزار نمی کنند و موضوع بعد چرا از این مطالب استفاده نمی کنند؟

  دکتر سارا مظفریان
 • زهرا ظریف

  محتوا آنقدر کامل و قوی بود که حتی جای پرسش در ذهن من باقی نگذاشت. متشکر از توجه شما

  زهرا ظریف
 • سحر قرایی

  لذت شرکت در کارگاه هایی که شرکت کرده ام در دو بخش خلاصه می شود. تبادل نظر و یادگیری. امیدوارم همیشه کارگاه های سازنده برگزار کنید.

  سحر قرایی

گوش کنید

آشنایی با خدمات ما به صورت صوتی


با وارد کردن شماره تلفن همراه خود، مجله رایگان هوش نیک برای شما ارسال خواهد شد

مراحل سنجش و هدایت استعداد کودکانانتخاب کارگاه و اطمینان از تاریخ و نحوه برگزاریواریز وجه وبینار و ارسال فیش واریزی به شماره تلفن ۰۹۰۲۶۰۶۰۸۵۲تماس با موسسه هوش نیک و تکمیل مراحل ثبت نامتمام مراحل فوق می تواند به صورت آنلاین در قسمت پایین صفحه صورت پذیرد

Rate this page